Oszd meg!

Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz Add a Startlaphoz Add az iWiW-hez Add a Google Reader-hez

Játék Androidra

Közösség

Belépés

E-mail cím:
Jelszó:

Kezdőlap

SkynetHosting - kapcsolat

E-mail:popike99@skynethosting.hu   l       Telefonszám: 30/57-144-77
Elfelejtetted jelszavad?

Kapcsolat

Ha bármi PROBLÉMÁD , PANASZOD, HIBAJELENTENI valód van itt üzenhetsz nekünk ( Bizalommal fordulhatsz hozzánk! )Hisz nekünk ügyfeleink véleménye is számít!

Szolgáltatás INFO:

Irányítószám:8863
Adószám: 845956 -27-86
Számlaszám:75000291 - 10057649
Nemzetközi számlaszám: HU 13 7500 0291 1005 7649 0000 0000
Adozó: Bertalan Kristóf ( alkalmi munkára bejelentve )
Telephely: Molnári Hevesi u.44
Igazolvány szám:ES - 410027

 

Kapcsolat

  • Szolgáltatásaink:
  • Call of Duty Szerver
  • Counter-Strike Szerver
  • TeamFortress2
  • San Andreas:Multiplayer
  • ShoutcastAutoDJ
  • Shoutcast
    • Kapcsolat :
    • Email:
    • MSN:
    • Xfire:
    • Telefonszám:

Kapcsolat
Szelkó Péter | Raid
Email / MSN: raid@clans.hu
Telefon: 06-30/442-38-43 (0-24)
Dávid Gergely | HuNHuNt3r
Email / MSN: hunhunter@clans.hu
Telefon: 30/665-83-36
Szendy Bence | Ben
Email / MSN: ben@clans.hu
Telefon: 30/853-46-54
Tálas Balázs | Blaise
Email / MSN: blaise@clans.hu
Telefon: 20/669-75-65
Morva Levente | Reborn
Email / MSN: reborn@clans.hu
Telefon: 20/589-12-88
Boros Ádám | ioN
Email / MSN: ion@clans.hu
Telefon: -
Bogdán Géza | Pancho
Email / MSN: pancho@clans.hu
Telefon: 30/717-95-25
Juhász- Bóka Antal | Anthony
Email / MSN: anthony@clans.hu
Telefon: -
Szerverstatisztika
Játékszerverek száma: 601
Összes slot száma: -
Ventrilo szerverek száma: -